Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.01.09, 19:24   #5 (permalink)
Kullanıcı Profili
Okyanus
Moderator

Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 7149
Puan Grafiği
Rep Puanı:16317
Rep Gücü:20
RD:Okyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond reputeOkyanus has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 54
889 Mesajına 1.404 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Acepella 2

Acepella 2

Skandal var,mandal olma özgür ol ve manda olma.Gözümün içine bak ve savaşı hisset.Bu organizma kodoman olamaz,komprodorlar ortasında kaldı insanoğlu güneşe bakamaz.Sendikasyon olayı derine indi motive olmadım ben paravan içine konmuşumda nereden haberim olacak acaba bilemem önüme kondu dosyalar,bende imzaladım kandırılmışım iç savaş nedeni bu benim için.Sistemin etkilenişlerine paralel sistemli analizler ve bunlara bağlı sistem problemi çözebilecek formüller artı teoriyi bırakıp pratik yapmalıyız diyebilecek insanlar ayrıca uygulama sırasında cesur olabilecek varlıklar gerek...
Okyanus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla