Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27.02.08, 11:47   #2 (permalink)
Kullanıcı Profili
Güllü
Gamma Üye

Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 1710
Puan Grafiği
Rep Puanı:3968
Rep Gücü:0
RD:Güllü has a reputation beyond reputeGüllü has a reputation beyond reputeGüllü has a reputation beyond reputeGüllü has a reputation beyond reputeGüllü has a reputation beyond reputeGüllü has a reputation beyond reputeGüllü has a reputation beyond reputeGüllü has a reputation beyond reputeGüllü has a reputation beyond reputeGüllü has a reputation beyond reputeGüllü has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 54
146 Mesajına 240 Kere Teşekkür Edlidi
:
Red face Benim Lokantalarım İstanbul'dan Anadolu'ya Göz ve Damak Anıları 232 Adres

Artun Ünsal
Yapı Kredi Yayınları:Bir yemekseverin -eski deyişle 'şikemperver'in- göz ve damak anıları... Son on yılda gittiği lokantalar, tattığı yemekler... Bu lokantalarda kullanılan malzemeler, sofra düzenleri, sunulan hizmet ve lezzetler...

Geleneksel Boğaz ve Beyoğlu meyhanelerinden tencere yemekleriyle ünlü esnaf lokantalarına, yabancı 'restaurant'lardan Anadolu'nun özgün mutfaklarına, köfteciden kebapçıya, pastırmacıdan turşucuya, muhallebiciden kaymakçıya dek pek çok yeme içme mekânı üzerine, Artun Ünsal'ın gidip görüp yaşayarak yazdığı övgülü-yergili eleştiriler... Karınların yanı sıra göz ve gönülleri de doyuran günümüz lokantalarından tutanaklar...

Yeni eklenen adreslerle daha da zenginleşen Benim Lokantalarım, yeme içme konusunda tam bir başucu kitabı. Pek çok yemeksever kendi lokantasını bulabilecek Benim Lokantalarım'da.

KAYNAK:ANTOLOJİ.COM

Konu Güllü tarafından (27.02.08 Saat 11:50 ) değiştirilmiştir..
Güllü isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla