Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.07.09, 17:05   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
SERDEM
S.Moderators

SERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6910
Puan Grafiği
Rep Puanı:11076
Rep Gücü:20
RD:SERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 47
464 Mesajına 935 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Gaziantep Anadolu Lisesi Hakkında Genel Bilgi Tanıtımı ve Adresi

Gaziantep Anadolu Lisesi

Gaziantep Anadolu Lisesi 1976-1977 öğretim yılında daha önce Gaziantep Özel Koleji ve Cumhuriyet Lisesi olarak kullanılan binada açılmıştır. Okul binası fabrikatör Cemil ALEVLİ öncülüğünde kurulan Gaziantep Kolej Açma ve Yaşatma Derneği tarafından 1968-1971 yılları arasında inşa edilmiştir.
Gaziantep Kolej Açma ve Yaşatma Derneği sahibi bulunduğu arsayı ve binayı 1973 yılında Gaziantep Kolej Vakfına , Gaziantep Kolej Vakfı da 1980 yılında intifa hakkını 99 yıllığına Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığına devretmiştir.

Vizyonumuz
Bilim ve teknolojinin farkında olan değişime ve gelişime açık, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, değerlerini yaşayan ve yaşatan, hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik kabul eden, en az bir yabancı dili çok iyi bilen Türkiye'yi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak olan, Atatürk İlke ve Devrimlerine bağlı, yüksek moral değere sahip, kendine güvenen, katılımcı, kendini sorgulayan, etkili ve nitelikli, çağdaş, demokratik ve laik bireyler yetiştirmektir.

Misyonumuz
Öğrencilerimizin; Bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğrenmelereni, bilgili, becerili, özgüvenli olmalarını, çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını, olaylara çok yönlü tarafsız bakabilmelerini, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini, liderlik özelliklerinin yanı sıra, işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmasını sağlamak, okul için belirlenmiş olan eğitim ve öğretim proğramını çevre etkenlerini de dikkate alarak etkili ve verimli bir şekilde uygulamaktır

Gaziantep Anadolu Lisesi
Adres: Güvenevler Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. 27200

Şehitkâmil / GAZİANTEP
Telefon : 0342 321 04 12
Faks: 0342 321 56 28
--------------Tualimforum İmzam--------------
Aksini Belirtmediğim Takdirde Yazdığım Konular ALINTIDIR

Liseler - Anadolu Liseleri - Fen Liseleri

Anaokulu - İlköğretim

Sınav Soruları ve Ders Notları
SERDEM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla