Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22.07.09, 01:01   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
SERDEM
S.Moderators

SERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6910
Puan Grafiği
Rep Puanı:11076
Rep Gücü:20
RD:SERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 47
464 Mesajına 935 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Haydar Akın Anadolu Teknik Lisesi-İstanbul/Hakkında Genel Bilgi Tanıtımı ve Adresi

Haydar Akın Anadolu Teknik Lisesi

Haydar Akın Anadolu Teknik Lisesi, İstanbul ili Avcılar ilçesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'nde yer alan ve Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde eğitim ve öğretim yapılan ortaöğretim kurumu. Bilişim Teknolojileri, Elektrik-Elektronik Teknolojisi ve Giyim Üretim Teknolojisi alanlarını bünyesinde barındırır. 2006-2007 öğretim yılına kadar Anadolu Meslek Lisesi olarak öğrenci kabul eden okul, 2007-2008 öğretim yılından itibaren Anadolu Teknik Lisesi olarak öğrenci kabul etmektedir.

İletişim Bilgileri
Haydar Akın Anadolu Teknik Lisesi

Santral : 0 (212) 423 08 99
0 (212) 423 29 89
Faks : 0 (212) 423 26 30
Okul Müdürü : 0 (212) 423 40 60 (Aykan KÖSEOĞLU)
Adres : Mustafa Kemal Paşa Mah. Hilal Sok. No:69 34320 Parseller - Avcılar / İSTANBUL
URL :
www.haydarakinatl.meb.k12.tr
E-posta :
353921@meb.k12.tr

--------------Tualimforum İmzam--------------
Aksini Belirtmediğim Takdirde Yazdığım Konular ALINTIDIR

Liseler - Anadolu Liseleri - Fen Liseleri

Anaokulu - İlköğretim

Sınav Soruları ve Ders Notları
SERDEM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla