Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.08.09, 22:59   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
enkidu
Epsilon Üye
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 74
Puan Grafiği
Rep Puanı:2086
Rep Gücü:0
RD:enkidu has a reputation beyond reputeenkidu has a reputation beyond reputeenkidu has a reputation beyond reputeenkidu has a reputation beyond reputeenkidu has a reputation beyond reputeenkidu has a reputation beyond reputeenkidu has a reputation beyond reputeenkidu has a reputation beyond reputeenkidu has a reputation beyond reputeenkidu has a reputation beyond reputeenkidu has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
27 Mesajına 61 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Densüzlüğün Cezasi

--------------------------------------------------------------------------------

DENSÜZLÜĞÜN CEZASI

Elazığlının biri, eli sol yanağında gözleri kızarmış ve konuşması zorla anlaşılacak bir tarzda eczacının birine:

“Yav dişim çoh fena, dohtora gettim ilaç vermedi. Hele buna bi bah da ilaç ver... Yav dohtor beni gapiya atti bili misin?

Eczacı şaşırarak:

“Yav geçmiş olsun, hakikaten durumunuz iyi degil. Ne oldu, doktor size niye reçete yazmadı?”

Adam eczacıdan yüz bulunca:

“Yav abe densüzlük işte. Ben dohtor bege dedim ki “Ben seni hatirlim. Sen Kinederiçli del misin? Ananla baban eşege çüt binerdi ha.” Dohtor nasıl yumruğu vurdusa patlattı. Ben de elece buraya geldim.”

Adam densizliğinin cezası olarak on beş gün diş ağrısı çeker.

Kaynak kişi : Akın İZAT
enkidu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla