Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.10.09, 19:46   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Başak
Moderator

Başak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6324
Puan Grafiği
Rep Puanı:14360
Rep Gücü:167
RD:Başak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond reputeBaşak has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 53
719 Mesajına 1.316 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Parmaklıklar Ardında 68. Bölüm Özeti

Parmaklıklar Ardında 68. Bölüm Özeti

Ziynet’in kızı Meryem’e yazdığı mektup Ahmet’i duygulandırır. Ahmet Ziynet’i çağırtır. Onunla konuşur. Ziynet kızının yerini Ahmet’e söyler. Ne pahasına olursa olsun Meryem’i görmeyi aklına koymuştur. Ahmet’ten yardım ister. Ziynet’in kızı 18 yıl sonra ilk defa annesini görmeye gelecek midir? Ahmet’in verdiği söz Beray’ı umutlandırır. O da Cengiz’e mektup yazmıştır ve haber beklemektedir. Bu arada hastanedekiler cezaevine dönmüşler koğuştakiler birbirlerine kavuşmuşlardır. Karantinanın ağırlığını atmak için koğuşta temizlik yapılır ve bir eğlence düzenlenir. Ahmet karantina sonrası annesine gittiğinde Tansel ve doktorun ona karşı birlik olduğun anlatır. Aysel oğlunun canını sıkan bu konuyu çözmeye kararlıdır. Tansel’le görüşüp ondan yardım ister. Tansel Aysel Hanım’ı kırmayacaktır. Ancak Aysel’in Ahmet’le arası yine açılır. Çünkü mezarlık ziyaretinde Ahmet Hilal’e rastlar. Hilal ve Ahmet aşkı yeniden alevlenecek midir?
--------------Tualimforum İmzam--------------
Yeniden gülmem için
Beni baştan sevmen lazım.......
Başak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla