Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01.03.08, 04:55   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
bad_boy
Epsilon Üye

bad_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 145
Puan Grafiği
Rep Puanı:1332
Rep Gücü:0
RD:bad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud ofbad_boy has much to be proud of
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
4 Mesajına 9 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Tepeden Tirnağa Küfürlü Film

TEPEDEN TIRNAĞA KÜFÜRLÜ FİLM

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, filmlerdeki küfürlü sahnelere eleştirdi. Özellikle de vizyondaki filme
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun 81 il milli eğitim müdürüne yönelik olarak düzenlediği medya okur yazarlığı eğitim seminerinde konuşan Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, filmlerdeki küfürlü sahneleri de eleştirdi.

VİZYONDA BİR FİLM VAR KÜFÜR ARGO DOLU

Vizyonda bir film var. Bu film seyredilme rekorları kırıyor. Tepeden tırnağa küfür argo dolu. 13 + ifadesi olmasına rağmen filme herkes gidiyor. Bu doğru mu şimdi?” dedi. Bu filmin Recep İvedik olup olmadığı yönündeki soruya ise “Ben isim vermedim” dedi.

Çelik ayrıca televizyonların en çok izlendiği saatler olan 20.00-22.00 arası dilime ise eğitim programlarını koymak gerektiğini ifade ederek “Televizyonlardaki sihirli büyülü dizileri yayınlamamak lazım” dedi.
Haber Tarihi : Bugün (14:05) Haber Ekleyen : Güncel Haber Bot Haber Kaynağı : İnternet Haber
bad_boy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla