Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.02.10, 09:25   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Jaguar
Moderator

Jaguar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 1228
Puan Grafiği
Rep Puanı:4393
Rep Gücü:61
RD:Jaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond reputeJaguar has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 0
196 Mesajına 334 Kere Teşekkür Edlidi
:
icon Yönetim mazbatalarini aldi

Yeni Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mazbatalarını Aldı

31 Ocak'ta yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul'da yeniden başkanlığa seçilen Yıldırım Demirören ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerimiz, bugün mazbatalarını alarak resmen göreve başladı.
Olağan Seçimli Genel Kurul'da 1669 oy farkla 3. kez Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanlığı'na seçilen Yıldırım Demirören ve yeni Yönetim Kurulumuz'un resmen göreve başladığı Mazbata Töreni, Akaretler'deki Kulüp Binamız'da yapıldı. Törene basın mensuplarının yoğun ilgi göstermesi dikkat çekti.
Divan Kurulu Başkanımız Yalçın Karadeniz açılış konuşmasında "Seçilen arkadaşlarımızın Beşiktaş Camiasına ve Türk Sporuna hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Yalçın Karadeniz, Başkanımız Yıldırım Demirören'e mazbatasını takdim etti. Daha sonra yeni Yönetim Kurulu Üyelerimiz teker teker mazbatalarını Divan Kurulu Başkanımız Yalçın Karadeniz ve Divan Kurulu Üyelerimiz'den aldı.
Mazbata Töreni'nin ardından Başkanımız Yıldırım Demirören ve yeni Yönetim Kurulumuz, Divan Kurulu Başkanımız ve Divan Kurulu üyelerimiz ile birlikte basın mensuplarına poz verdi.
YILDIRIM DEMİRÖREN

METİN KEÇELİ

ERDOĞAN TOPRAK

FAHRETTİN CUROĞLU

ENGİN BALTACI

SERDAL ADALI

ERTUNÇ SOĞANCIOĞLU

DOĞAN KÜÇÜKEMRE

ALAATTİN AYKAÇ

CENGİZ ZÜLFİKAROĞLU

EMİN ÖNAL

ORHAN SAKA