Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25.06.10, 00:37   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Kedi
Gamma Üye

Kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 3171
Puan Grafiği
Rep Puanı:3699
Rep Gücü:56
RD:Kedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 45
128 Mesajına 262 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu İstanbul Avcılar

Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu İstanbul Avcılar

Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Hakkında - Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Tanıtım - Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Resimleri - Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu İletişim

Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu İstanbul Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: CİHANGİR MAH.KİRAZLI CAD.KARTOPU SOK.
Telefon Numarası: 2124226369
Faks Numarası: 2124226418
Kedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla