Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25.06.10, 01:05   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Kedi
Gamma Üye

Kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 3171
Puan Grafiği
Rep Puanı:3699
Rep Gücü:56
RD:Kedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond reputeKedi has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 45
128 Mesajına 262 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu İstanbul Avcılar

Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu İstanbul Avcılar

Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Hakkında - Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Tanıtım -Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Resimleri - Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu İletişim

Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu İstanbul Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MUSTAFA KEMAL PAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: ÜNİVERSİTE MAH.KAMP SOK.NO:4 AVCILAR/İSTANBUL
Telefon Numarası: 2125903635
Faks Numarası: 2125091314
Kedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla