Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.07.10, 00:43   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
SERDEM
S.Moderators

SERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6910
Puan Grafiği
Rep Puanı:11076
Rep Gücü:20
RD:SERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 47
464 Mesajına 935 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Tuna Anaokulu İstanbul Bayrampaşa

Tuna Anaokulu İstanbul Bayrampaşa
Tuna Anaokulu İletişim Bilgileri

Tuna Anaokulu İstanbul Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tuna Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tuna Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tuna Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: TUNA ANAOKULU

Adresi: İSMETPAŞA MAH.TUNA CADDESİ.NO:9 BAYRAMPAŞA

Telefon Numarası: 2125653675

Faks Numarası: 2126748588

E-mail Adres: bilgi@tunaanaokulu.com

Web Adresi:

TARİHÇEMİZ

Okulumuz İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde bulunmaktadır.

1995-1996 Eğitim ve Öğretim yılında eğitim ve öğretime başlayan okulumuz zemin + 3 katlı olup 756 m2 alana
sahiptir..
am gün eğitim yapılan okulumuzda dört adet derslik mevcut olup dördü desınıf olarak kullanılmaktadır.
Ayrıca bir adet yemekhane bir adet çok amaçlı oyun
salonu, yanı sıra idari odalar ve mutfak mevcuttur.
Okulumuzun eğitim kadrosu 1 müdür, 1 Müdür Yardımcısı, 6 öğretmen ,5 yardımcı personelden
oluşmaktadır.
Okulumuz “erken çocukluk dönemindeki çağ çocuklarının tümünün,tüm
gelişim alanlarına yönelik mesleki gelişmelerini destekleyici,fırsat eşitliği
sağlayacakları eğitim ortamlarını oluşturacak temel eğitime hazırlamak” vizyonuyla
eğitim vermeyi amaçlamaktadır.

Tuna Anaokulu Resimleri

SERDEM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla