Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.07.10, 01:04   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Pelince
Moderator

Pelince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 32024
Puan Grafiği
Rep Puanı:7600
Rep Gücü:125
RD:Pelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 503
542 Mesajına 660 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Fırınlı ilköğretim Okulu Bayındır İzmir - İzmir Bayındır Fırınlı ilköğretim Okulu

Fırınlı ilköğretim Okulu Bayındır İzmir - İzmir Bayındır Fırınlı ilköğretim Okulu

Vizyonumuz
Çevreye ve insana saygılı bilim ve teknolojiyi günlük hayatta kullanabilen, sanata eğilimli, paylaşımcı, sempatik, davranışlarıyla model olabilen, kendini ve başkalarını seven mutlu insanlar yetiştirmektir.

Misyonumuz
Çağdaş, düşünen, araştıran, sorgulayan, yapıcı, ve yaratıcı, milli ve manevi değerlere bağlı,özgüveni yüksek mutlu öğrenciler yetiştirmektir. Öğrenmeyi öğrenen, öğrendiğini sorgulayan, yaşamına yansıtan öğrenciler yetiştirmektir

Okul Binası: Okulumuzda iki bina vardır.
Yöneticiler: 2
Öğretmen Sayısı: 12
Diğer Personel: 1
Şube Sayıları: 10
Öğrenci Sayıları: Anasınıfı : 12 1. Kademe : 113 2. Kademe :103

Fırınlı ilköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Bayındır
Okulun Adı : Fırınlı ilköğretim Okulu
Okul Adresi : Fırınlı Köyü BAYINDIR / İZMİR
Telefon Numaraları : 0 (232) 5878002
Faks Numaraları : 0 (232) 5878002
E-mail Adresi : 559920@meb.k12.tr bayindirfirinliioo@superposta.com
Okulun Web Adresi:
Okulun İlçe ve İl merkezine uzaklığı : Okulumuz İzmir – Bayındır yol güzergâhında olup ulaşım problemi yoktur. Bayındırdan okulumuza ücretsiz servis vardır.
Metropol İçi / Dışı : Dışı
Ulaşım Durumu : Karayolu
Ulaşım Bilgileri:
Lojman Durumu : Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Var

Kaynak : webrehberi
Pelince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla