Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22.07.10, 01:24   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Pelince
Moderator

Pelince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 32024
Puan Grafiği
Rep Puanı:7600
Rep Gücü:125
RD:Pelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 503
542 Mesajına 660 Kere Teşekkür Edlidi
:
icon Güneyyurt Kışlacık Mahallesi İlköğretim Okulu Ermenek Karaman

Güneyyurt Kışlacık Mahallesi İlköğretim Okulu Ermenek Karaman

Guneyyurt Kıslacık Mah. İlköğretim Okulu Karaman Ermenek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Guneyyurt Kıslacık Mah. İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Guneyyurt Kıslacık Mah. İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Guneyyurt Kıslacık Mah. İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Guneyyurt Kıslacık Mah. İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgilibilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: GUNEYYURT KISLACIK MAH. İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Güneyyurt Kasabası Kışlacık Mah. Ermenek / Karaman

Telefon Numarası: 338 7368201

Faks Numarası: Bilgi yok

E-mail Adresi: Bilgi yok

Web Adresi: Bilgi yok

Kaynak : webrehberi
Pelince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla