Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23.07.10, 18:44   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Pelince
Moderator

Pelince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 32024
Puan Grafiği
Rep Puanı:7600
Rep Gücü:125
RD:Pelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 503
542 Mesajına 660 Kere Teşekkür Edlidi
:
icon1c Üçşehitler İlköğretim Okulu Çeltik Konya - Konya Çeltik Üçşehitler İlköğretim Okulu

Üçşehitler İlköğretim Okulu Çeltik Konya - Konya Çeltik Üçşehitler İlköğretim Okulu

Üçşehitler İlköğretim Okulu Konya Çeltik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Uçşehitler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Uçşehitler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Uçşehitler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Uçşehitler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Üçşehitler İlköğretim Okulu Tarihçesi:

1952 yılında Honamlı Köyü İlkokulu olarak eğitim-öğretime açıldı. 1967 yılında 3 derslikli ek bina inşaatı yapılırken kasaba halkından üç çalışan (Ahmet SÖNMEZ, Mehmet KORKMAZ, Hasan KORKMAZ) şehit oldu. Bu tarihten itibaren okulun ismi Üçşehitler İlkokulu olarak değiştirildi. 15.08.1995 tarih ve 715.2 / 24339 sayılı valilik ve 715.2 / 979 sayılı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yazısı ile İlköğretime dönüştü. Halen Üçşehitler ilköğretim Okulu olarak eğitim-öğretime devam etmektedir.

Üçşehitler İlköğretim Okulu Vizyonu:

Türk Milli Eğitiminin genel amaçları ışığında; öğrenmeyi tek amaç edinip öğrenmeye aktif olarak katılan, gelişime açık, farklılıklara saygılı olan, kendine güvenen,sorumluluklarını bilen, yanlı olmayan, hayatı sorgulayan, vatanına, milletine fayda sağlayan, çağdaş, demokratik, laik, etkili ve nitelikli bireyler yetiştirmektir.

Üçşehitler İlköğretim Okulu Misyonu:

Değişim ve gelişime açığız; değişen ve gelişen bireyler yetiştiriyoruz.
Öğrenmeyi öğrenen öğrenciler yetiştiriyoruz.
Hazır bilgiyi alan bireyler yerine bilgiyi araştırarak bulan, sorgulayan, oluşturan ve yaşayan bireyler yetiştiriyoruz.
Öğrencilerin girişken, saygılı, sorumluluk sahibi ve açık fikirli bireyler olarak yetişmesi için çabalıyoruz.

Başkalarının düşüncelerine saygı duyan, kendi düşüncelerini çekinmeden söyleyen, inandıklarınısavunan bireyler yetiştiriyoruz.
Okul ve aile işbirliğini sağlayarak sınavlarda en yüksek başarıya ulaşmak için emin adımlarla ilerliyoruz.

Üçşehitler İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: UÇŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Gökpınar Kasabası Çeltik/Konya
Telefon Numarası: 332 8734006
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi:

Kaynak : webrehberi
Pelince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla