Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25.07.10, 22:37   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Pelince
Moderator

Pelince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 32024
Puan Grafiği
Rep Puanı:7600
Rep Gücü:125
RD:Pelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 503
542 Mesajına 660 Kere Teşekkür Edlidi
:
icon1c Değirmen Köy İlköğretim Okulu Akşehir Konya - Akşehir Değirmen Köy İlköğretim Okulu

Değirmen Köy İlköğretim Okulu Akşehir Konya - Akşehir Değirmen Köy İlköğretim Okulu

Değirmen Köy İlköğretim Okulu Konya Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Değirmen Köy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Değirmen Köy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Değirmen Köy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Değirmen Köy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik veresim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Değirmen Köy İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: DEĞİRMEN KÖY İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: DEĞİRMENKOY
Telefon Numarası: 332 8195289
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -
Kaynak : webrehberi
Pelince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla