Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26.07.10, 04:26   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Pelince
Moderator

Pelince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 32024
Puan Grafiği
Rep Puanı:7600
Rep Gücü:125
RD:Pelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 503
542 Mesajına 660 Kere Teşekkür Edlidi
:
Arrow Musa Karabaş Anaokulu Ereğli Konya - Konya Ereğli Musa Karabaş Anaokulu

Musa Karabaş Anaokulu Ereğli Konya - Konya Ereğli Musa Karabaş Anaokulu

MİSYONUMUZ

* Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı bireyler yetiştirmek.
* Yaşayarak, görerek, deneyerek eğitim yapmak.
* Gezi, gözlem ve deneylerle öğrenilenleri pekiştirmek.
* Çocukların gelişim düzeylerini (duygusal, bilişsel, sosyal, psiko-motor, dil), ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak eğitmek.
* Serbest zaman etkinlikleri ile çocukların yaratıcılıklarını geliştirmeyi ve sosyalleşmelerini sağlamak.
* Türkçe dil etkinlikleri ile konuşma, anlatma, dinlenme ve iletişim becerileri kazandırmak.
* Oyun, müzik, drama etkinlikleri ile kavram gelişimlerini sağlamayı ve öğrenmeyi zevk haline getirmek.
* Çocuklara dengelibeslenme ve dinlenmenin ruh ve beden sağlığı için gerekliliğine inandırmak.
* Sosyal etkinliklerle (tiyatro, sinema, gezi vb.) bilgi, beceri ve görgülerini arttırmak.

HEDEFLERİMİZ

* Okul-Aile işbirliğini destekleyerek, eğitimi sürekli hale getirmek.
* Okulun ve sınıfların fiziki değişikliklerinin sürekli yenilenmesiyle çocukların estetik duygularının geliştirilmesi ve daha sağlıklı mekanlarda eğitim- öğretim yapmak.
* Farklı materyal ve oyuncaklarla çocuklardaki uyarıcı sayısını arttırmak.
* Çevre tarafından tercih edilen örnek bir okul olmak.
* Çocuklarımızı ilköğretime en iyi şekilde hazırlamak.
* Eğitim etkinliklerin değerlendirilmesinde belirlenen hedeflere ne ölçüde ulaşıldığının tespitinin yapılarak planlamayı bu sonuçlar doğrultusunda yapmak.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KONYA EREĞLİ MUSA KARABAŞ ANAOKULU
Adresi: ÜÇGÖZ MAHALLESİ KARAGEDİKLİ CAMİ YANI
Telefon Numarası: 332 7101166
Faks Numarası: 332 7101166
E-mail Adresi:
Web Adresi:

Kaynak : webrehberi
Pelince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla