Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.07.10, 15:19   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
SERDEM
S.Moderators

SERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6910
Puan Grafiği
Rep Puanı:11076
Rep Gücü:20
RD:SERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 47
464 Mesajına 935 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Mucur Anadolu Teknik Lisesi Kırşehir - Mucur

Mucur Anadolu Teknik Lisesi Kırşehir - Mucur

Mucur Anadolu Teknik Lisesi Ve Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi
Kırşehir Mucur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mucur Anadolu Teknik Lisesi Ve Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mucur Anadolu Teknik Lisesi Ve Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mucur Anadolu Teknik Lisesi Ve Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi SBS taban puanları, Mucur Anadolu Teknik Lisesi Ve Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mucur Anadolu Teknik Lisesi Ve Meslekî Ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlıolduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: MUCUR ANADOLU TEKNİK LİSESİ VE MESLEKÎ VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ
Adresi: MESLEKÎ VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ
Telefon Numarası: 3868124301
Faks Numarası: 3868123555
--------------Tualimforum İmzam--------------
Aksini Belirtmediğim Takdirde Yazdığım Konular ALINTIDIR

Liseler - Anadolu Liseleri - Fen Liseleri

Anaokulu - İlköğretim

Sınav Soruları ve Ders Notları
SERDEM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla