Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.08.10, 12:20   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Pelince
Moderator

Pelince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 32024
Puan Grafiği
Rep Puanı:7600
Rep Gücü:125
RD:Pelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 503
542 Mesajına 660 Kere Teşekkür Edlidi
:
icon1c 100.Yıl Kurtuluş İlköğretim Okulu Ereğli Konya - 100.Yıl Kurtuluş İlköğretim Okulu

100.Yıl Kurtuluş İlköğretim Okulu Ereğli Konya - 100.Yıl Kurtuluş İlköğretim Okulu

Konya Ereğli 100.yıl Kurtuluş İlköğretim Okulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Konya Ereğli 100.yıl Kurtulus İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Konya Ereğli 100.yıl Kurtulus İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Konya Ereğli 100.yıl Kurtulus İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Konya Ereğli 100.yıl Kurtulus İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

100.yıl Kurtuluş İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuzun 4000 m2 olan arsasını hayırsever bir vatandaşımız olan, Sayın Recep KUTULUŞ bağışlamıştır. Bu arsa üzerine Büyük önder Mustafa Kemal ATATÜRK' ün doğumunun 100.yılı olan 1981 yılında bakanlığımız tarafından 2 derslik ve 1 öğretmenler odasından oluşan okul binası yaptırılarak, ATATÜRK' ün ölümünün 100. yılı ile arsayı bağışlayan vatandaşımızın soyadı birleştirilerek, okulumuza 100.Yıl Kurtuluş İlkokulu adı verilmiştir. 1982 Yılında ek olarak 1 derslik ve 1 idare odasından oluşan ikinci bina yapılmıştır.1997 Yılında ilkokulların ilköğretim okuluna dönüştürülmesinden sonra okul binası yetersiz kalmıştır. Bakanlığımıztarafından 1999 yılında yapımı başlatılan 18 derslikli 3. ek binamız 2002-2003 eğitim-öğretim yılı başında tamamlanarak hizmete açılmıştır. 18 Derslikli binanın faaliyete geçmesinden sonra 1982 yılında yapılan ek bina okul bahçesindeki oyun alanının yetersiz kalması nedeniyle yıktırılmıştır. Okulumuzda bu gün itibarıyla 366 öğrenci öğrenim görmektedir.

100.yıl Kurtuluş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KONYA EREĞLİ 100.YIL KURTULUS İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: YENİBAĞLAR MAH. ARMAGANLI CAD. KURTULUŞ SK. NO:4
Telefon Numarası: 332 7131132
Faks Numarası:
E-mail Adresi: 711161@meb.k12.tr
Web Adresi: -

Kaynak: webrehberi
Pelince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla