Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18.09.10, 22:59   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Pelince
Moderator

Pelince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 32024
Puan Grafiği
Rep Puanı:7600
Rep Gücü:125
RD:Pelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 503
542 Mesajına 660 Kere Teşekkür Edlidi
:
Post Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu İnegöl Bursa

Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu İnegöl Bursa - Bursa İnegöl Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu

Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu Bursa İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Müşerref-Muzaffer Samda İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Müşerref-Muzaffer Samda İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Müşerref-Muzaffer Samda İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Müşerref-Muzaffer Samda İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MÜŞERREF - MUZAFFER SAMDA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Mahmudiye Mah. Anafartalar Cad. No:66 İnegöl/Bursa

Telefon Numarası: 224 7135881

Faks Numarası: 224 7114433

E-mail Adresi:

Web Adresi: -
Pelince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla