Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24.09.10, 04:36   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Pelince
Moderator

Pelince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 32024
Puan Grafiği
Rep Puanı:7600
Rep Gücü:125
RD:Pelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond reputePelince has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 503
542 Mesajına 660 Kere Teşekkür Edlidi
:
icon Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu Yıldırım Bursa -Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim

Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu Yıldırım Bursa - Bursa Yıldırım Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu

Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu Bursa Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındakibaşarıları, Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: AHMET HAMDİ TANPINAR İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: BARUTHANE MAH. NUR SOKAK NO: 6/1

Telefon Numarası: 224 3606578

Faks Numarası: 224 3607229

E-mail Adresi:

Web Adresi: -
Pelince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla