Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25.09.10, 00:58   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
SERDEM
S.Moderators

SERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6910
Puan Grafiği
Rep Puanı:11076
Rep Gücü:20
RD:SERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 47
464 Mesajına 935 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Adana Fen Lisesi Adana Seyhan,Adana Fen Lisesi

Adana Fen Lisesi Adana Seyhan,Adana Fen Lisesi

Adana Fen Lisesi, 1987 yılında Adana'da, Adana Anadolu Lisesi'nin taşınmasıyla boşalan binalarda, MEB onayı ile kurulmuştur. Okulun müdürleri sırasıyla Hamdi Aksoy, Alaaddin Yetişken, Mehmet Çekenoğlu ve Sait Karadağ'dır. Ankara Fen Lisesi ve İzmir Fen Lisesi'nin ardından Fen Liseleri içinde ilk üçtedir. Adana Fen Lisesi 02.Eylül.1987 tarihinde açılmıştır. Kısa sürede Türkiye’deki tüm fen liseleri içinde ilk sıralarda yer almıştır. Fen Lisesi’nin eğitim-öğretim hizmetlerine başladığı bina 1909 yılında açılan tarihi Eytamhane (Taş Bina) dir. Eytamhane mektebi, eğitim hizmetlerine başladığı tarihten itibaren Ermeni Yetimhanesi, Kızlar Okulu, Enver Paşa Mektebi, Eytamhane İlkokulu, Erkek Öğretmen Okulu, Kız Öğretmen Okulu, 1975–1980 yılları arasında Eğitim Enstitüsü, Anadolu Lisesi ve 1987 yılından itibaren de Adana Fen Lisesi olarak hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir.

ADANA FEN LİSESİ
Adresi: Ziyapaşa Mah.57.Sok.Kiyiboyu Cad. ADANA / SEYHAN
Telefon Numarası: 3224537373
Faks Numarası: 3224534319
Adana Fen Lisesi - Adana Fen Lisesi
--------------Tualimforum İmzam--------------
Aksini Belirtmediğim Takdirde Yazdığım Konular ALINTIDIR

Liseler - Anadolu Liseleri - Fen Liseleri

Anaokulu - İlköğretim

Sınav Soruları ve Ders Notları
SERDEM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla