Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.10.10, 02:07   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
SERDEM
S.Moderators

SERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 6910
Puan Grafiği
Rep Puanı:11076
Rep Gücü:20
RD:SERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond reputeSERDEM has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 47
464 Mesajına 935 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart Kılıçarslan Lisesi Ankara Çankaya - Kılıçarslan Lisesi

Kılıçarslan Lisesi Ankara Çankaya - Kılıçarslan Lisesi

Tarihçe

Adını Anadolu Selçuklu Devleti hükümdarlarından alan okulumuz 1990 yılında Ankara Çankaya ilçesi 100. yıl semtinde 91 öğrenci ile eğitim - öğretime başlamıştır.İlk mezunlarını 1991 – 1992 eğitim-öğretim yılında veren okulumuzda kısa sürede fiziki eksiklikler giderilmiş, öğretmen kadroları tamamlanmış, 1994 – 1995 yılından itibaren de Yabancı Dil Ağırlıklı lise bölümü açılmıştır. Okulumuzda var olan bilimsel ve demokratik eğitim çalışmalarının başarıları nedeniyle yoğun taleple karşılaşan okulumuz 2003/2004 eğitim - öğretim yılında sabahçı-öğleci olmak üzere ikili eğitime geçmiştir.Yabancı Dil ağırlıklı lise uygulamasının kaldırılmasına bağlı olarak 2006/2007 eğitim öğretim yılından itibaren tekrar normal eğitime geçmiştir Okulumuzun 25 şubesinde eğitim ve öğretim sürdürülmektedir.İkisi Müdür yardımcısı olmak üzere 50 öğretmenin görev yaptığı Kılıçarslan lisesinde Okul müdürlüğünü 17 Şubat 2000 yılından bu yana Murat KÖYDEN yürütmektedir.

ÇANKAYA KILIÇARSLAN LİSESİ
İletişim

37.Cad.Perisuyu Sok.No:6 100.Yıl/ÇankayaAnkara
ÇANKAYA
ANKARA
TÜRKİYE( TURKEY)
info@ankarakilicarslanlisesi.k12.tr
0 312 286 38 84
0 312 286 83 27
http://www.ankarakilicarslanlisesi.k12.tr
--------------Tualimforum İmzam--------------
Aksini Belirtmediğim Takdirde Yazdığım Konular ALINTIDIR