Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.10.10, 18:41   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Mavi Lord
Gamma Üye
Kullanıcı Bilgileri
Konular: 856
Puan Grafiği
Rep Puanı:2266
Rep Gücü:0
RD:Mavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 39
51 Mesajına 124 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart MSN Uzaktan Nasıl Yardım Yapılır ?

MSN Uzaktan Nasıl Yardım Yapılır ?

Bir çoğumuz Msn yi sadece konuşma chat için kullanırken uzaktan yardım dediğimiz çok güzel bir özelliği daha var. bu olayda arkadaşımızın bilgisayrına 1 e 1 biçimde (ses dışında) bağlanabilyior eğer bir sorunu varsa bu şekilde ona yardımcı olmaya çalşıyoruz. Öncelikle

Bilgisayarım Sağ tuş Özelliklerden Uzak sekmesine geliyoruz ve her 2 alanında işaretleyerek Tamam'a basıyoruz. (bunu her 2 kullanıcı da yapmalı)

daha sonra MSN üzerinden

Eylemler Uzaktan Yardım İste'ye tıklıyoruz ve karşımızdaki arkadaşımıza isteğimiz gidiyor.

Karşıdaki Kabul Ediyor!
Unutulmaması gereken nokta yardım isteğini kim gönderirse karşıdaki kişi onun bilgisayarına bağlanacaktır! karışıklık çıkmasın
Bağlanmaya çalıştıktan sonrası daha basit. kişiye
Denetimi Al seçeneğini işaretledi mi. diğer kullanıcının gözleri önünde istediğini yapabilir!
Mavi Lord isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla