tualimforum.com  

Geri git   tualimforum.com > OYUN > Online Oyunlar > İstanbul Kıyamet Vakti
amp;markreadhash=guest" rel="nofollow">Bütün Forumları okunmuş kabul etrel="nofollow">Bütün Forumları okunmuş kabul et
Kayıt ol Yardım Üye Listesi Ajanda Arama Bugünki Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

İstanbul Kıyamet Vakti İstanbul Kıyamet Vakti, ikv, ikv görevleri, indir, download, bedava, yükle, ücretsiz


Konu Bilgileri
Konu Başlığı
İstanbul Kıyamet Vakti Kullanım Sözleşmesi
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler
 
Görüntülenme Sayısı
2068

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Alt 31.08.08, 08:58   #1 (permalink)
Kullanıcı Profili
Gamma Üye
Kullanıcı Bilgileri
Üyelik tarihi: Jun 2008
Mesajlar: 1.027
Konular: 856
Puan Grafiği
Rep Puanı:2266
Rep Gücü:0
RD:Mavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond reputeMavi Lord has a reputation beyond repute
Teşekkür

Ettiği Teşekkür: 39
51 Mesajına 124 Kere Teşekkür Edlidi
:
Standart İstanbul Kıyamet Vakti Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi


İstanbul Kıyamet Vakti (Oyun), MYNET MEDYA YAYINCILIK ULUSLARARASI ELEKTRONİK BİLGİLENDİRME VE HABERLEŞME HİZMETLERİ A.Ş (Mynet) ve SOBEE YAZILIM TİCARET LTD. ŞTİ. (Sobee) tarafından Birlikte Eser Sahipliği kapsamında müşterek olarak geliştirilmiş bir bilgisayar oyunudur. İndirerek, deneyerek, üye olarak ve/veya oyunu satın alarak burada yazılanları okuduğunuzu, anladığınızı, kullanım şartlarına ve ilgili yasalara uyacağınızı kabul etmiş oluyorsunuz.

"Siz", "sizin", "sizinki" gibi terimler, kullanıcılar yada satın alan kişiler için kullanılmaktadır. "Mynet", "Sobee", "biz", "bizim", "bizimki" gibi terimler ise Mynet ve/veya Sobee için kullanılmaktadır. Bu terimlerin çoğul kullanımları da, yine adı geçen tarafları ifade eder.

1. Giriş

Oyun da dahil olmak üzere ancak onunla sınırlı kalmayacak şekilde sitelerimize ait bütün içerik, materyaller, dökümanlar, bilgiler, grafikler, tasarımlar, ürünler, yazılımlar, güncellemeler, yamalar ve servisler, ilgili antlaşmalarla ve fikir / sanat eserleri kanunları ile yasal olarak korunmaktadır. Oyuna ve web sitelerine erişmeye çalışanlar bunun sorumluluğu üstlenirler ve hiçbir kısıtlama olmadan Internet, veri aktarımı, e-posta ve gizlilik ile ilgili yasalara uymayı taahhüt ederler. Oyunun, web sitelerinin ve materyallerin burada belirtilen kullanım şartlarına aykırı kullanılması durumunda Mynet ve Sobee'nin, web sitelerine erişiminizi ve kullanımınızı sonlandırma hakkına sahip olduğunu kabul ediyorsunuz. Sonlandırma halinde, sitelerimizden elde etmiş olduğunuz ve lisansını satın almadığınız tüm materyalleri ve uygulamaları yok etmekle mükellefsiniz. Sitelerimizi ve Oyunu kullanma hakkınızı ve bu amaçla size verilmiş şifreleri veya size tanınmış herhangi bir başka hakkı başkalarına devredemezsiniz.

2. Kullanım Koşulları

Sitelerimizden indirilmiş Oyun, herhangi bir uygulama yada kod, dosyalar, kodla oluşturulmuş veya koda entegre edilmiş resimler, Oyunla birlikte gelen veriler, güncellemeler, yamalar ve bunlarla sınırlı olmayan Oyuna ait diğer unsurların kullanımı, burada belirtilen kullanım koşulları ile tanımlanmıştır. Oyuna ve ilgili uygulamalara erişim yada oyunun indirilmesi, size hiçbir şekilde Oyuna ve uygulamalara sahiplik veya herhangi bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

Oyunun resmi websitesi
www.istanbuloyun.com adresi ile belirlidir.

Oyuna erişim,
www.istanbuloyun.com websitesinden indirilmesi ve bilgisayarınıza kurulması gereken oyun yazılımı ile yapılmaktadır. Sözü edilen yazılıma ait teknik gereksinimler websitesinde duyurulmaktadır. Websitesinde yeralan test programı yardımıyla oyunu indirmeden önce bilgisayarınızın oyunu oynamaya uygun olup olmadığını test edebilirsiniz.

Oyunu indirdikten sonra oyuna giriş yapabilmeniz için Mynet Üyesi olmanız gerekmektedir.

İstanbul Kıyamet Vakti, Internet üzerinden ve oyun sunucuları yardımıyla oynanan bir oyundur. Bu nedenle, oyunu oynayabilmek için Internet bağlantınızın aktif olması gerekmektedir. Internet bağlantılarında servis sağlayacılardan ve/veya altyapıdan kaynaklanabilecek gecikmelerden ve/veya kesintilerden Mynet ve/veya Sobee hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Oyuna giriş yapmaya çalıştığınızda o anki aktif kullanıcı sayısına bağlı olarak oyun sunucularının tamamı dolu olabilir. Sadece ücretli kullanıcılar oyun sunucularına öncelikli erişim hakkına sahiptirler.

Oyun yazılımı ve oyun sunucuları arasındaki iletişimin geriye doğru mühendislik yöntemleri ile çözülmeye çalışması, dinlenmesi, değiştirilmesi, başka sunuculara yönlendirilmesi, oyun sunucularının emüle edilmesi, başka oyun sunucularının kurulması ve/veya işletilmesi kullanım koşullarına aykırıdır. Bu tip faaliyet içinde bulunan kişi ve kurumlar hakkında Mynet ve/veya Sobee her türlü hukuki işlemi başlatma hakkında sahiptir.

Oyun içi sohbet (chat) alanlarında; reklam, terörizm ve terör örgütleri, Atatürk, bayrak, cumhuriyet, devlet, din, ırkçılık, uyuşturucu, politikacılar yada diğer tüzel hakkında yazışmalar, pornografik içerik, argo kelimelerin kullanımı ve diğer oyuncuları tacize yönelik davranışlar kullanım kurallarına aykırıdır. Bu tip davranış içinde bulunan kullanıcıların Mynet ve/veya Sobee yetkilileri tarafından geçici ve/veya kalıcı süre ile oyuna erişimleri engellenebilir. Yasal zorunluluklar nedeniyle talep etmesi durumunda, sözü edilen kişilerin kişisel bilgileri yetkili merciler ile paylaşılabilir.

3. Uyarılar

Kullanım koşulları veya diğer kurallardaki değişiklikleri içeren ama onlarla sınırlı olmayan uyarılar; e-posta, normal posta veya sitelerdeki uyarı linkleriyle yapılabilir. Kullanım koşulları size haber verilmeden değiştirilebilir. Kullanım koşullarını periyodik olarak gözden geçirerek, uygun davrandığınızdan emin olmak durumundasınız. Ayrıca, bazı uygulama ve servisleri kullanırken, o uygulama ve servislere özel ve size zaman zaman gösterilen yada gönderilen kurallara uymak durumunda kalabilirsiniz. Bütün bu şartlar ve kurallar, bu vesileyle, burada belirtilen kullanım şartlarına dahil edilmiş kabul edilir.

4. Lisans Hakkı

İndirme, deneme, satın alma ve/veya bir oyuna abone olmak size; bireysel, münhasır olmayan, devredilmeyen ve ticari olmayan bir kullanım lisansı verir. Oyun ve uygulamaların telif hakkı kanunlarınca korunduğunu ve fikri mülkiyetinin sahibinde olduğunu kabul ediyorsunuz. Bu bağlamda, herhangi bir şekilde Oyunu ve uygulamaları çoğaltmamayı, alt-lisans vermemeyi, ticari olarak kullanmamayı, Oyunun, uygulamaların yada materyalin türevlerini oluşturmamayı kabul ve taahhüt ediyorsunuz. Kişisel kullanım için Oyunu kendi bilgisayarınızda çoğaltma ve tamamen kişisel, ticari olmayan bir yedeğini almak için CD'ye yazma hakkınız bulunmaktadır. Oyunu, logoları, markaları ve fikri mülkiyet haklarıyla korunan, Mynet ve/veya Sobee'ye ait olan herhangi diğer materyali değiştirmeyeceğinizi ve kötüye kullanmayacağınızı kabul ve taahhüt ediyorsunuz. Oyun ve uygulamalar Digital Rights Management (DRM) sistemince kormaktadır. Bu sistemler, Internet'te dijital olarak satılan içeriğin fikri mülkiyet haklarının korunması için geliştirilmiştir. Herhangi bir yazılım, program, uygulama kodu veya diğer herhangi bir cihazı, Uygulamayı korumak amacıyla oluşturulmuş sistemi kırmak için kullanmayacağınızı kabul ve taahhüt ediyorsunuz.

5. Kişisel Bilgiler ve Gizlilik Politikası

Kayıt aşamasında, sitede veya alım sürecinde verdiğiniz bilgiler size daha iyi bir servis temin edilmesini sağlamaktadır.

Kişisel bilgileriniz sunucularımızda yüksek güvenlik ile saklanırlar. Bu bilgiler özellikle (fakat bununla sınırlı olmamak kaydıyla) istatistiki amaçlar için kullanılmaktadır ve;

- Video oyunları, yeni servisler ve özel işlemler için size daha iyi hizmet verebilmemizi sağlar

- Tercihlerinize bağlı olarak size ilginizi çekebilecek oyunlar ile ilgili bilgiler vermemizi sağlar

- Ürünlerimizin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamıza yardımcı olur

6. Yükümlülüklerin Sınırlandırılması

MYNET VE/VEYA SOBEE, HERHANGİ BİR UYGULAMADAN KAYNAKLANAN VEYA ONUNLA İLGİLİ YÜKÜMLÜLÜĞÜ, SİZDEN BU UYGULAMALAR YOLUYLA ALINAN ÜCRETİ GEÇEMEZ. MYNET VE/VEYA SOBEE HİÇBİR ŞEKİLDE GELİR KAYIPLARINDAN, İKAME MALLARIN SATIN ALINMA MASRAFLARINDAN VEYA HERHANGİ BİR ÖZEL ZARARDAN DOĞRUDAN YADA DOLAYLI OLARAK SORUMLU TUTULAMAZ. BELİRTİLEN SINIRLAMALAR, MYNET VE/VEYA SOBEE'NİN BU TİP ZARARLARDAN HABERDAR EDİLMİŞ OLMASI İLE ORTADAN KALKMAZ.

7. Yetkili Mahkemeler

Burada belirtilen kullanım şartlarına dair anlaşmazlıklarda İstanbul mahkemeleri yetkilidir.
Mavi Lord isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
kiyamet, kullanim, sozlesmesi, vakti, İstanbul


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar son Mesaj
Kıyamet Suresinin İsminin Anlamı - Kıyamet Suresinin Adının Anlamı ve Açıklaması Tuna Kuran Surelerinin Türkçe Meali ( Açıklaması ) 2 27.09.23 16:24
Rüyada Kıyamet Görmek - Rüyada Kıyamet Görmek Açıklaması ve Yorumu - Kıyamet Rüya Tab Tarot H-I-İ-J-K-L-M ile Başlayan Rüya Tabirleri 0 30.10.12 02:00
Bali Sözleşmesi-Bali Konferansı-2008 Endonezya Bali Sözleşmesi Can Diger Dersler 0 29.04.10 23:18
İstanbul Kıyamet Vakti - İKV 2.2 Bilinen Hatalar Güncellemeler Mavi Lord İstanbul Kıyamet Vakti 0 31.08.08 08:56
İstanbul Kıyamet Vaktinde Sık Sorulan Sorunlar Ve Cevapları Mavi Lord İstanbul Kıyamet Vakti 0 31.08.08 08:50


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:56 .


Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2